top of page

Оподаткування

Податковий кодекс України набув чинності 01.01.2011 року і регулює відносини в сфері податків і зборів та визначає вичерпний перелік зборів та податків, що установлені  в Україні. В цьому кодифікованому законі також йде мова про порядок адміністрування податків і зборів, платників податків і зборів, повноваження контролюючих органів, компетенцію та обов’язки посадових осіб при  здійснені податкового контролю, а також визначена відповідальність таких осіб при порушенні податкового законодавства.

У статті 167:

1) пункт 167.1 викласти в такій редакції:

"167.1. Ставка податку становить 18 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2-167.5 цієї статті) у тому числі, але не виключно у формі: заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами".

Детальніше: Податок на доходи фізичних осіб

1. Підпункт 14.1.121 пункту 14.1 статті 14 викласти в такій редакції:

"14.1.121. неприбуткові підприємства, установи та організації - неприбуткові підприємства, установи та організації, які не є платниками податку на прибуток підприємств відповідно до пункту 133.4 статті 133 цього Кодексу".

Єдиний внесок для платників, зазначених у статті 4 цього Закону, встановлюється у розмірі 22 відсотки до визначеної статтею 7 цього Закону бази нарахування єдиного внеску.

Ставка збору складає 1,5 відсотки об'єкта оподаткування.

Відповідно до підпункту  1.4 пункту 161 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому статтею 168  ПКУ, за визначеною ставкою.

Please reload

bottom of page